Що ми пропонуємо
Тільки якісні послуги перекладу текстів з української / російської на італійську і навпаки.
Замовлення дублікатів документів в Італію з України швидко і недорого.

Я пропоную якісний письмовий переклад в Італії за оптимальну ціну. Допоможу, якщо вам потрібен: перекладач з італійської на українську / російську та на італійську мову з цих мов.
Крім безпосередніх послуг перекладу наша допомагаємо легалізувати документи, і завіряємо їх штампом Апостиль, а також замовляємо копії та дублікати документів з України.
В якому б місті ви не знаходилися, ми готові надати свої послуги віддалено, і відправити переклад поштою чи кур’єром. Ми обслуговуємо такі міста як: Мілан, Неаполь, Рим, Бергамо, Лекко, Варезе, Верона, Монца, і багато інших.
Якщо вам потрібен якісний переклад з італійської на українську в Італії – чекаємо ваших заявок!

Замовлення дублікатів документів
Через нас ви можете замовити дублікати документів, які потрібні для різних цілей в Італії. Вони можуть знадобитися для отримання громадянства, вступу до місцевих ВНЗ, влаштування на роботу або отримання дозволу на проживання.
Перевага в тому, що вам не потрібно летіти в Україну, чекати черги та витрачати свій час і нерви. Ми доставимо вам документ в будь-яке місто Італії, допоможемо його перекласти й завірити у разі необхідності.
Все це:
В термін до 15 робочих днів. Залежить від конкретного документа.
Дешевше, ніж в інших агенціях.
Професійно та якісно.
З можливістю отримати документи під ключ. Адже ми надаємо послуги перекладу на італійську і ставимо штамп Апостиль для Італії.
Найчастіше у нас замовляють:
Довідку про несудимість
Виписки з РАЦС
Копію свідоцтва про народження
Довідку про сімейний стан і склад сім’ї.
Замовити копії документів з України
Зверніть увагу, що в деяких випадках знадобитися довіреність на нашого представника, який буде отримувати дублікат з реєстрів або архівів.

Срочное получение справки о несудимости для граждан Украины и иностранцев, с апостилем и заверенным переводом. Вы гражданин Украины, проживаете заграницей, Вам нужна Справка о Несудимости, но Вам не хотелось бы ехать за ней самому на родину? Доверьтесь профессионалу и Ваша справка в считанные дни будет у Вас. Напоминаем, что Справка о Несудимости – важный документ, без которого невозможно оформление иностранцем вида на жительство, а так же исполнение еще нескольких бюрократических процедур. Справка о Несудимости, полученная через меня - это гарантированный успех в Ваших юридических делах! Справка будет снабжена всем необходимым комплектом дополнительных печатей, запрашиваемых в Испании в государственных организациях. Следующим шагом мы проведем Апостилирование документа (проставление на Справку о Несудимости государственного Апостиля), а затем уже переведем Справку

Ольга +39 320 1619705